Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Výrobcovia / značky

Dostupnosť tovaru - info

Vysvetlenie základných pojmov dostupnosti tovaru:


Na sklade


Tovar je na našom sklade a sme schopní ho expedovať v deň objednávky, resp. budúci pracovný deň. 

 

Predobjednávka

 

Pod predobjednávkou sa rozumie objednávka tovaru, ktorý ešte oficiálne nevyšiel, no vyjde v nasledujúcom období. Predobjednávka je teda záväzná zo strany kupujúceho a riadi sa Všeobecnými obchodnými podmienkami. 

Náš e-shop garantuje expedovanie, prípadne doručenie objednaného tovaru v deň vydania tovaru, ak je tovar dodaný zo strany distribútora včas (o prípadnom posune budeme informovať). V niektorých prípadoch sa môže stať, že daný tovar môže byť vypredaný už pred dňom vydania. V tom prípade predobjednávku môžeme zrušiť na žiadosť zákazníka alebo ponechať, lebo je možné, že daný tovar bude ešte dostupný v neskoršom termíne. 

Každá objednávka, ktorá obsahuje aspoň 1 tovar s predobjednávkou bude expedovaná až v deň vydania (dostupnosti) tohto tovaru. Preto odporúčame vytvárať objednávky s tovarom na predobjednávku osobitne. 

Dátumy vydania sú pri mnohých hrách len orientačné a môžu sa meniť!


Na objednávku

 

Rozumie sa objednávka tovaru, ktorý nemáme na našom sklade, ale je zvyčajne dostupný u ditribútorov. Termín vybavenia zvykne byť niekedy dlhší cca 2-3 týždne.

 

Na ceste


Znamená, že tovar je na ceste k nám od distribútora (3 - 7 pracovných dni).

 

Nedostupné

 

Znamená, že hry už nebudú k dispozícii. Avšak môže sa stať že vyjdú v ich vylepšeniach v ďalších edíciach.

 

Info

 

Na dostupnosť je najlepšie informovať sa cez kontaktný formulár.

 

 

 

 

 

 

 


Copyright 2014 - 2022 © ToyPort.sk